Thuiswedstrijden najaar 2018

9 september14.00 uur Fysiotherapie Scheepjeshof/SKF dames 1 – Avanti 1
15 september14.30 uur
Autobedrijf Jacco de Gooijer/SKF 1 – VeerhuisWessem/Westa 1
SKF 2 – Sittard 1
SKF 3 – GTTC Groesbeek 1
SKF 4 – Bit.nl 3
22 september14.30 uur
Autobedrijf Jacco de Gooijer/SKF 1 – Hilversum 1
SKF 2 – VeerhuisWessem/Westa 2
SKF 3 – Sittard 2
SKF 4 – Avanti 3
23 september14.00 uur Fysiotherapie Scheepjeshof/SKF dames 1 – AnytimeFitness/Westa 1
6 oktober14.30 uur SKF 4 – Rapidity 1
13 oktober14.30 uur
Autobedrijf Jacco de Gooijer/SKF 1 – Wilvo/ttv Bergeijk 1
SKF 2 – Vriendenschaar 1
SKF 3 – HTTV-070 1
SKF 4 – Alexandria ’66 1
14 oktober14.00 uur Fysiotherapie Scheepjeshof/SKF dames 1 – VTV (N) 1
24 november14.30 uur
Autobedrijf Jacco de Gooijer/SKF 1 – Pecos 2
SKF 2 – US 2
SKF 3 – TOGB 1
SKF 4 – Spaarne 2
1 december14.30 uur
SKF 1 – The Victory 1
SKF 2 – Tempo-Team 2
SKF 3 – De Brug 1

Teams najaar 2018

Fysiotherapie Scheepjeshof / SKF dames 1

<center><font size="3">Sharon Janssen</font></center>

Sharon Janssen

<center><font size="3">Carla Nouwen</font></center>

Carla Nouwen

<center><font size="3">Heleen Hop</font></center>

Heleen Hop

<center><font size="3">Melanie Bierdrager</font></center>

Melanie Bierdrager

<center><font size="3">Brenda Vonk</font></center>

Brenda Vonk

SKF 2

<center><font size="3">Jeffrey Vonk</font></center>

Jeffrey Vonk

<center><font size="3">Yannick Raaijmakers</font></center>

Yannick Raaijmakers

<center><font size="3">Sharon Janssen</font></center>

Sharon Janssen

<center><font size="3">Rouke Bosma reserve</font></center>

Rouke Bosma reserve

SKF 4

<center><font size="3">Dicky de Jong</font></center>

Dicky de Jong

<center><font size="3">Ricco Gerritsen</font></center>

Ricco Gerritsen

<center><font size="3">Erik Verzijl</font></center>

Erik Verzijl

<center><font size="3">Thijs van den Berg</font></center>

Thijs van den Berg

<center><font size="3">Heleen Hop reserve</font></center>

Heleen Hop reserve

Autobedrijf Jacco de Gooijer/SKF 1

<center><font size="3">Arnoud Meijer</font></center>

Arnoud Meijer

<center><font size="3">Floris Zur Muhlen</font></center>

Floris Zur Muhlen

<center><font size="3">Pieter van den Berg</font></center>

Pieter van den Berg

SKF 3

<center><font size="3">Wisse Kuiters</font></center>

Wisse Kuiters

<center><font size="3">Edwin Vonk</font></center>

Edwin Vonk

<center><font size="3">Brenda Vonk</font></center>

Brenda Vonk

<center><font size="3">Marc van den Berg</font></center>

Marc van den Berg

Prestatiesportcommissie

<center><font size="3">Dicky de Jong</font></center>

Dicky de Jong

Algemeen lid

Communicatie prestatiesport
06-45780943
Dicky_de_jong@
hotmail.com

<center><font size="3">Brenda Vonk</font></center>

Brenda Vonk

Algemeen lid
<center><font size="3">Jan van Manen</font></center>

Jan van Manen

Algemeen lid

06-12190042

<center><font size="3">Theo Jansen</font></center>

Theo Jansen

Algemeen lid

Diverse functies

<center><font size="3">Dicky de Jong</font></center>

Dicky de Jong

Officiële externe toernooien
<center><font size="3">Edwin Vonk</font></center>

Edwin Vonk

Kleding en materialen
<center><font size="3">Henk Brouwer</font></center>

Henk Brouwer

Wedstrijdsecretaris
<center><font size="3">Rinie Kling</font></center>

Rinie Kling

Coach damesteam
<center><font size="3">Vacature</font></center>

Vacature

Coach herenteam