We hebben een prachtig weekend achter de rug met de liefde van Valentijn en het carnavalsfeest maar aankomende zaterdag is het weer business as usual met thuiswedstrijden van de landelijke senioren.
Vos Occasions/SKF 2 is in de andere 1e divisie poule prima begonnen in de strijd om handhaving maar gaan een pittig duel tegemoet met de koploper en gedoodverfde kampioen, Gorkum 1. De kans is groot dat het zal gaan om punten sprokkelen maar elk punt kan een belangrijke zijn aan het eind van het seizoen dus ze zullen er alles aan doen om het best mogelijk resultaat te behalen.
Vos Occasions/SKF 3 heeft het zwaar in de 3e divisie en bezetten op dit moment de laatste plaats. In een poule waar het niveau zeer dicht bij elkaar ligt kun je elke week spreken van fifty-fifty wedstrijden en dat zal ook deze keer het geval zijn tegen SVE 3, uit Utrecht. Een kleine overwinning zou alweer een hele mooie stap zijn richting de middenmoot want er steekt niemand bovenuit.
Vos Occasions/SKF 4 begon met kampioensaspiraties aan dit seizoen in de 3e divisie maar lijken na een paar wedstrijden toch ‘slechts’ voor handhaving te strijden. Tegen DOTO 1, helemaal uit Siddeburen, gaan ze in ieder geval proberen de nare nasmaak van twee ruime nederlagen proberen weg te poetsen.
Gezellig wordt het sowieso met onze eigen SKF’ers, met de tegenstanders en met u als toeschouwers, dus komt dat allen zien! De innerlijke mens wordt zoals altijd versterkt met ons ruime keuken maar ditmaal is er ook broodje warm vlees speciaal om het nog beter te maken en er is gratis fruit van Jumbo Ronde Erf!



