Donderdagavond werd de 3e ronde van de bedrijvencompetitie gespeeld.

Er werd weer fanatiek gestreden om de punten!

In poule C werden drie van de vier wedstrijden die op het programma stonden gespeeld. VerzuimTriage met Marcel en Winston starten als eerste tegen Allard en Bart van potlood.dev 2. In de eerste pot won Allard vrij eenvoudig van Marcel in drie games. In de tweede partij had Winston ook maar drie games nodig om Bart te verslaan. In de dubbelpartij waren de heren goed aan elkaar gewaagd, maar na vier spannende games trokken Allard en Bart met 11-13, 16-14, 12-14 en 3-11 aan het langste eind. In de vierde pot tussen Winston en Allard ging de eerste game met 10-12 naar Allard toe. In de tweede en derde game pakte Winston de winst. Ook de vierde game werd met 12-10 nipt door Winston gewonnen en pakte daarmee het tweede punt voor VerzuimTriage. Marcel en Bart moesten samen uiteindelijk strijden wie het derde punt van de vijf ging binnenhalen. In de eerste game ging de winst met 12-14 nipt naar Bart toe. Maar daarna was het Marcel dat de klok sloeg. Met de gamestanden 11-8, 11-8 en 11-7 werd het laatste punt door Marcel voor VerzuimTriage binnen gehengeld. Einduitslag VerziumTriage – potlood.dev 2 3-2. In de tweede wedstrijd stonden Florian en Dily van potlood.dev 1 tegenover Gert-Jan en Roelof van Eitje van de Boer. Florian had drie games nodig om met drie keer 11-8 van Gert-Jan te winnen. Daarna was het de beurt aan Dily om het tegen Roelof op te nemen, waarin Roelof in drie games de winst  pakte. Ondanks knappe weerstand door het team van potlood.dev 1 wisten de mannen van Eitje van de Boer de winst in drie games in de dubbel te pakken. In de vierde partij wist Dily het Gert-Jan best wel moeilijk te maken, maar na vier games was de winst toch voor Gert-Jan. Tot slot had Florian drie games nodig om Roelof van zich af te schudden. Einduitslag potlood.dev 1 – Eitje van de Boer 2-3. In de laatste wedstrijd moesten Ben en Timo van Bentech Metaal de strijd aan gaan met Rein en Cees van Cafetaria Lotus. Ben stond als eerste tegenover Rein en won vrij eenvoudig in drie games van Rein. In de tweede pot stond Timo tegenover Cees en verloor de eerste game met 2-11. Maar in de tweede en derde game was Timo warm gedraaid en verloor deze twee games nipt met 9-11 en 9-11. Het punt in de dubbel ging in drie games naar de mannen van Bentech Metaal. Tot slot wist ook Ben van Rein in drie games te winnen. Einduitslag Bentech Metaal – Cafetaria Lotus 3-2. De wedstrijd A.G. Transport B.V. – Autobedrijf Jacco de Gooijer is verplaatst naar de inhaalavond van 19 maart.

Stand Poule C:
Wedstrijden:
Punten:
A.G. Transport B.V.              2       8
Bentech Metaal              3       8
Eitje van de Boer              3       7
potlood.dev 1              3       7
Cafetaria Lotus              3       7
VerzuimTriage              2       5
potlood.dev 2              3       5
Autobedrijf Jacco de Gooijer              1       3

In poule A werd door middel van een tussenronde beslist wie er tegenover Jeffrey van Vos Occasions en Pieter van CMSI360 in de halve finale kwamen te staan. Om een plaats in de halve finale veilig te stellen moest Melanie van Spat Verandert het opnemen tegen Brenda van Spat Verandert en Edwin van InnovaN moest het op de andere tafel opnemen tegen Erik van CMSI360. Brenda wist nipt met 2-3 van Melanie te winnen en Erik wist met dezelfde uitslag van Edwin te winnen. Hierdoor stond Jeffrey van Vos Occasions tegenover Brenda van Spat Verandert in de halve finale, waarin Jeffrey met 3-2 wist te winnen. In de andere halve finale moest Erik van CMSI360 het opnemen tegen Pieter van CMSI360 en deze pot werd ook met 2-3 winst door Pieter beslist. Uiteindelijk stonden Jeffrey van Vos Occasions en Pieter van CMSI360 in de finale. In deze finale trok Jeffrey met 3-1 aan het langste eind.

Stand poule A: Wedstrijden: Punten:
Spat Verandert             3      12
Vos Occasions             3      12
CMSI360             3       11
InnovaN             3        4

In poule B werd een complete competitieronde afgewerkt. Blankestijn Hypotheken -NBG met Jan en Gert namen het op tegen Ruben en Reynier van WR Automotive. Jan stond als eerste samen met Ruben aan de tafel en Ruben wist in drie games van Jan te winnen. Daarna was het de beurt aan Gert en Reynier en ondanks een spannende derde game ging de winst toch naar Reynier toe. In de dubbelpartij lieten de mannen van WR Automotive er geen gras over groeien, want ook deze pot werd in drie beslist. In de vierde pot kon Gert ook geen vuist maken tegen Ruben en verloor ook deze pot in drie games. Tot slot aan Jan de taak om de eer voor Blankestijn Hypotheken – NBG de eer te redden. Maar helaas ging Jan door toedoen van Reynier in drie games ten onder. Einduitslag Blankestijn Hypotheken – NBG – WR Automotive 0-5. De tweede wedstrijd ging tussen Bert en Kees van Kippaleis die het op moesten nemen tegen Teun en Maarten van BOOT. Bert werd in de eerste pot in drie games door Teun van de tafel geveegd. In de tweede partij wist Kees alleen de tweede game te winnen en ging Maarten na vier games er met de winst vandoor. In de dubbelpartij waren de mannen van BOOT ook in vier games te sterk voor de mannen van Kippaleis. In de vierde pot tussen Kees en Teun ging het op en neer. Maar na vijf games met de eindstanden 11-4, 0-11, 12-14, 11-7 en 7-11 pakte Teun de winst. Ook in de laatste pot tussen Bert en Maarten waren vijf games nodig om de winnaar aan te wijzen. Met een spannende vijfde game ging uiteindelijk de winst meet 15-13 naar Bert toe. Einduitslag Kippaleis – BOOT 1-4. Tot slot stonden in de laatste wedstrijd Joop en Maurits van NU’91 tegenover Andy en Bertjan van Hoenderdaal Fasteners. Joop moest als eerste aantreden tegen Andy en verloor deze pot in drie games van Andy. In de tweede pot had Maurits vier games nodig om de winst ten koste van Bertjan naar zich toe te trekken. In de dubbelpartij waren de mannen van Hoenderdaal Fasteners in drie games te sterk voor de mannen van NU’91. Daarna kwam Maurits en Andy in actie en deze pot had vier games nodig om Andy als winnaar aan te wijzen. Tot slot stonden Joop en Bertjan tegenover elkaar aan de tafel en in deze pot pakte Bertjan na drie games het laatste punt. Einduitslag NU’91 – Hoenderdaal Fasteners 1-4.

Stand Poule B:
Wedstrijden:
Punten:
BOOT              3       13
Hoenderdaal Fasteners              3       12
WR Automotive              3       11
Kippaleis              3        4
De Kantoorspecialist              2        3
NU’91              2        2
Blankestijn Hypotheken – NBG              2        0

 

Tot donderdagavond allemaal.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie